Ładowanie...

z-concept

Kompleksowe rozwiązania z zakresu wyposażenia budynku branży elektrycznej/oświetleniowej
Comprehensive solutions of electric/lighting equipment for buildings

Oświetlenie

Światło, zarówno naturalne, jak i sztuczne, jest integralną częścią architektury i wpływa na wszystko, co widzimy i czujemy, od tekstury przez formę po kolor, kontrast i nastrój.

W Z-CONCEPT skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań oświetleniowych, które uwzględniają funkcjonalność każdej przestrzeni, jednocześnie rozwijając estetykę, która bezproblemowo integruje się z projektem i detalami architektonicznymi. Ściśle współpracujemy z klientem, architektem i zespołem projektowym, aby jak najszybciej ustalić jasne zrozumienie projektu od samego początku.

Nasze studio oferuje szerokie doświadczenie zdobyte zarówno w kraju, jak i za granicą w szerokim zakresie projektów, od handlu detalicznego, hotelarstwa i kultury po wnętrza architektoniczne na dużą skalę i krajobrazy zewnętrzne. Nasi projektanci mają doskonałe umiejętności w zakresie projektowania oświetlenia wraz z ugruntowaną wiedzą na temat produktów i przepisów w połączeniu z kreatywną wizją i specyfikacją najnowocześniejszych technologii. To pomaga nam dostarczać rozważne, wyważone budżetowo rozwiązania oświetleniowe, które znacząco przyczyniają się do sukcesu każdego projektu.

Z-CONCEPT korzysta z oferty ponad 200 uznanych producentów oświetlenia z całego świata.

Architektoniczne


Biurowe


Dekoracyjne


Zewnętrzne